ATS-15C-182-C3-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-15C-182-C3-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATS-15C-182-C3-R0
Kaihanga / Waitohu: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Whakaahuatanga hua HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T412
Ngā Rauemi: ATS-15C-182-C3-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATS-15C-182-C3-R0
Tau Wae ATS-15C-182-C3-R0 Kaihanga Advanced Thermal Solutions, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 21124 pcs Pepa Raraunga ATS-15C-182-C3-R0.pdf
Whānui 1.575" (40.00mm) Momo Top Mount
Resistance Resistance @ Natural - Te Whakaoho Ngatao @ Te Whakatere Aratuku Ahu 7.61°C/W @ 100 LFM
Hanga Square, Fins Raupapa pushPIN™
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi Whakaoti Blue Anodized
Tuhinga Aluminum Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te roa 1.575" (40.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei te Taunga (Teitei o te Whakamutunga) 0.590" (15.00mm) Taimana -