SC30F103WN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
SC30F103WN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC30F103WN
Kaihanga / Waitohu: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
Ngā Rauemi: SC30F103WN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC30F103WN
Tau Wae SC30F103WN Kaihanga Advanced Sensors / Amphenol
He Rahinga Kei te wātea 23068 pcs Pepa Raraunga SC30F103WN.pdf
Raupapa SC Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±0.2°C Mana - Max 30mW
Packaging Bulk Paa / Case Bead
Ētahi Ingoa 235-1429 Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Length - Wire Wire 1.50" (38.00mm)
B25 / 85 3969K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC30F232V
SC30F232V
Kaihanga: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga: THERM NTC 2.252KOHM 3969K BEAD
I roto i te taonga: 28704 pcs
Tikiake: SC30F232V.pdf
RFQ
SC30F103AN
SC30F103AN
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
I roto i te taonga: 16686 pcs
Tikiake: SC30F103AN.pdf
RFQ
SC30F103A
SC30F103A
Tikiake: SC30F103A.pdf
SC30F103VN
SC30F103VN
Tikiake: SC30F103VN.pdf
SC308R2KT
SC308R2KT
Kaihanga: AMP Connectors / TE Connectivity
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 256MA 2.7 OHM TH
Tikiake: SC308R2KT.pdf
SC30F103W
SC30F103W
Tikiake: SC30F103W.pdf
SC30F302V
SC30F302V
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC30F302V.pdf
SC30F103V
SC30F103V
Tikiake: SC30F103V.pdf
SC30F232W
SC30F232W
Tikiake: SC30F232W.pdf
SC30F502W
SC30F502W
Whakaahuatanga: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Tikiake: SC30F502W.pdf
SC30F302W
SC30F302W
Tikiake: SC30F302W.pdf
SC30F502V
SC30F502V
Tikiake: SC30F502V.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel