NK103C1R3
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NK103C1R3
Kaihanga / Waitohu: Advanced Sensors / Amphenol
Whakaahuatanga hua THERMISTOR NTC 10KOHM 3977K BEAD
Ngā Rauemi: 1.NK103C1R3.pdf2.NK103C1R3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NK103C1R3
Tau Wae NK103C1R3 Kaihanga Advanced Sensors / Amphenol
He Rahinga Kei te wātea 155137 pcs Pepa Raraunga 1.NK103C1R3.pdf2.NK103C1R3.pdf
Raupapa NK Te Pakanga i Ohms @ 25 ° C 10k
Te Tangata Tangata ±3% Paa / Case Bead
Ētahi Ingoa 235-1526
Tae Mahi -40°C ~ 155°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Length - Wire Wire 1.30" (33.00mm)
B25 / 85 3977K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Te Uara Tohu ±0.75%