SLSD-71N200
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
SLSD-71N200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLSD-71N200
Kaihanga / Waitohu: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Whakaahuatanga hua PHOTODIODE 930NM 0.7-1.2MA LDS
Ngā Rauemi: SLSD-71N200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLSD-71N200
Tau Wae SLSD-71N200 Kaihanga Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
He Rahinga Kei te wātea 20636 pcs Pepa Raraunga SLSD-71N200.pdf
Waimotu 940nm Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 20V
Tirohia te Angle 120° Aronga Whakaaro 400nm ~ 1100nm
Raupapa - Whakautu @ nm 0.55 A/W @ 940nm
Wā Whakautu - Tae Mahi -40°C ~ 105°C