PDV-P5002
Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
PDV-P5002 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDV-P5002
Kaihanga / Waitohu: Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Whakaahuatanga hua PHOTOCELL 12K-30K OHM 11MM
Ngā Rauemi: PDV-P5002.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDV-P5002
Tau Wae PDV-P5002 Kaihanga Advanced Photonix (Luna Optoelectronics)
Whakaahuatanga PHOTOCELL 12K-30K OHM 11MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 63051 pcs Pepa Raraunga PDV-P5002.pdf
Waimotu 520nm Momotuhi - Max 350Vpk
Raupapa - Te wa whakatipu (Typ) 55ms
Ētahi Ingoa PDVP5002
PT-PDV-P5002
Tae Mahi -30°C ~ 75°C (TA)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Hinga Hinga (Toa) 25ms
Whakaahuatanga Taipitopito CDS Cell 520nm 12 ~ 30 kOhms @ 10 lux Resistance Pūtau @ Maama 12 ~ 30 kOhms @ 10 lux
Resistance Cell (Min) @ Dark 500 kOhms @ 10s