ACT2813CQY-T0435
Active-SemiActive-Semi
ACT2813CQY-T0435 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ACT2813CQY-T0435
Kaihanga / Waitohu: Active-Semi
Whakaahuatanga hua IC POWERBANK 2.4A 1MHZ 24FCQFN
Ngā Rauemi: ACT2813CQY-T0435.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ACT2813CQY-T0435
Tau Wae ACT2813CQY-T0435 Kaihanga Active-Semi
Whakaahuatanga IC POWERBANK 2.4A 1MHZ 24FCQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86483 pcs Pepa Raraunga ACT2813CQY-T0435.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 5.5V Pūrere Pūrere Whakarato 20-FCQFN (4x4)
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tautuhinga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Pūtau -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga -
I teie nei - Mahinga - Tae Ngaru - Max 2.4A
Pūhiko Battery Pack 4.35V Pūtaiao Battery Lithium Ion