AWCCA-RX350300-101
Abracon CorporationAbracon Corporation
AWCCA-RX350300-101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWCCA-RX350300-101
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua RX COIL, 1 COIL 25UH
Ngā Rauemi: AWCCA-RX350300-101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
280 pcs
560 pcs
1120 pcs
2520 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWCCA-RX350300-101
Tau Wae AWCCA-RX350300-101 Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga RX COIL, 1 COIL 25UH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37156 pcs Pepa Raraunga AWCCA-RX350300-101.pdf
Momo 1 Coil, 2 Layer Te manawanui ±10%
Rahi / Rahi 1.38" Dia x 0.12" H (35.0mm x 3.0mm) Raupapa AWCCA
Q @ Freq 85 @ 100kHz Ētahi Ingoa 535-13615
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 25µH Mahinga Receiver
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 1 Coil, 2 Layer 25µH Wireless Charging Coil Receiver 170 mOhm
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Whakatauranga onamata -