ASPIAIG-QLR4020-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-QLR4020-R47M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM A
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-QLR4020-R47M-T.pdf2.ASPIAIG-QLR4020-R47M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-QLR4020-R47M-T
Tau Wae ASPIAIG-QLR4020-R47M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.47UH 13.2A 6.8MOHM A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 4020 Rahi / Rahi 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPIAIG-QLR4020
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Molded Inductor 13.2A 6.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 6.8 mOhm Max Whakatauranga onamata 13.2A
I teie nei - Maama 12.5A