ASPIAIG-H6530-R75M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-H6530-R75M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-H6530-R75M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM
Ngā Rauemi: ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-H6530-R75M-T
Tau Wae ASPIAIG-H6530-R75M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73104 pcs Pepa Raraunga ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPIAIG-H6530
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 535-13634-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Metal Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 750nH Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz Whakaahuatanga Taipitopito 750nH Shielded Wirewound Inductor 13.45A 8.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.7 mOhm Whakatauranga onamata 13.45A
I teie nei - Maama 15.8A