ASPIAIG-F7020-R31M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-F7020-R31M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.31UH 20A 4.8MOHM
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-F7020-R31M-T
Tau Wae ASPIAIG-F7020-R31M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.31UH 20A 4.8MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70952 pcs Pepa Raraunga 1.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf2.ASPIAIG-F7020-R31M-T.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 7020 Rahi / Rahi 0.307" L x 0.299" W (7.80mm x 7.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 310nH
Teitei - Tae (Max) 0.081" (2.05mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 310nH Shielded Molded Inductor 20A 4.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 4.8 mOhm Max Whakatauranga onamata 20A
I teie nei - Maama 31A