ASPIAIG-F5020-R16M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F5020-R16M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-F5020-R16M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.16UH 18.8A 4.6MOHM
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-F5020-R16M-T.pdf2.ASPIAIG-F5020-R16M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-F5020-R16M-T
Tau Wae ASPIAIG-F5020-R16M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.16UH 18.8A 4.6MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64074 pcs Pepa Raraunga 1.ASPIAIG-F5020-R16M-T.pdf2.ASPIAIG-F5020-R16M-T.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 5020 Rahi / Rahi 0.217" L x 0.209" W (5.50mm x 5.30mm)
Ētahi Ingoa 535-14182-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 160nH Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 160nH Shielded Molded Inductor 18.8A 4.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.6 mOhm Max
Whakatauranga onamata 18.8A I teie nei - Maama 27A