ASPIAIG-F4020-R56M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F4020-R56M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-F4020-R56M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.56UH 12A 9.3MOHM
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-F4020-R56M-T.pdf2.ASPIAIG-F4020-R56M-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-F4020-R56M-T
Tau Wae ASPIAIG-F4020-R56M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.56UH 12A 9.3MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65831 pcs Pepa Raraunga 1.ASPIAIG-F4020-R56M-T.pdf2.ASPIAIG-F4020-R56M-T.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 4020 Rahi / Rahi 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 560nH
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 560nH Shielded Molded Inductor 12A 9.3 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.3 mOhm Max Whakatauranga onamata 12A
I teie nei - Maama 12.6A