ASPIAIG-F1265-R15M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1265-R15M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-F1265-R15M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.15UH 55A 0.6MOHM AEC
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-F1265-R15M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R15M-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-F1265-R15M-T
Tau Wae ASPIAIG-F1265-R15M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.15UH 55A 0.6MOHM AEC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58654 pcs Pepa Raraunga 1.ASPIAIG-F1265-R15M-T.pdf2.ASPIAIG-F1265-R15M-T.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1265 Rahi / Rahi 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 150nH
Teitei - Tae (Max) 0.256" (6.50mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 150nH Shielded Molded Inductor 55A 0.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.6 mOhm Max Whakatauranga onamata 55A
I teie nei - Maama 118A