ASPIAIG-F1040-R22M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-F1040-R22M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPIAIG-F1040-R22M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.22UH 35A 1MOHM AEC
Ngā Rauemi: 1.ASPIAIG-F1040-R22M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R22M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPIAIG-F1040-R22M-T
Tau Wae ASPIAIG-F1040-R22M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.22UH 35A 1MOHM AEC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96082 pcs Pepa Raraunga 1.ASPIAIG-F1040-R22M-T.pdf2.ASPIAIG-F1040-R22M-T.pdf
Momo Molded Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1040 Rahi / Rahi 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPIAIG-F1
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 535-14298-2
ASPIAIG-F1040-R22M-T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 220nH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220nH Shielded Molded Inductor 35A 1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 mOhm Max
Whakatauranga onamata 35A I teie nei - Maama 60A