ASPI-U252010-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-U252010-R47M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-U252010-R47M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.47UH 4A 30MOHM
Ngā Rauemi: ASPI-U252010-R47M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-U252010-R47M-T
Tau Wae ASPI-U252010-R47M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.47UH 4A 30MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 221680 pcs Pepa Raraunga ASPI-U252010-R47M-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ASPI-U
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Ētahi Ingoa 535-14237-2 Tae Mahi -
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) -