ASPI-M2512-R47N-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-M2512-R47N-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 0.47UH 3.5A 35MOHM
Ngā Rauemi: ASPI-M2512-R47N-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-M2512-R47N-T
Tau Wae ASPI-M2512-R47N-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 0.47UH 3.5A 35MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150289 pcs Pepa Raraunga ASPI-M2512-R47N-T.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ASPI-M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard, 2 Lead
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 470nH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Unshielded Inductor Nonstandard, 2 Lead