ASPI-2512-R47N-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-2512-R47N-T2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-2512-R47N-T2
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 2.15A 47 MOHM
Ngā Rauemi: 1.ASPI-2512-R47N-T2.pdf2.ASPI-2512-R47N-T2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-2512-R47N-T2
Tau Wae ASPI-2512-R47N-T2 Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 2.15A 47 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153265 pcs Pepa Raraunga 1.ASPI-2512-R47N-T2.pdf2.ASPI-2512-R47N-T2.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPI-2512
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ASPI-2512-R47N-T2TR
ASPI2512R47NT2
Tae Mahi -25°C ~ 120°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.15A 47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Whakatauranga onamata 2.15A
I teie nei - Maama 2.75A