ASPI-1306T-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-1306T-331M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-1306T-331M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ASPI-1306T-331M-T.pdf2.ASPI-1306T-331M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-1306T-331M-T
Tau Wae ASPI-1306T-331M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110407 pcs Pepa Raraunga 1.ASPI-1306T-331M-T.pdf2.ASPI-1306T-331M-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa ASPI-1306T
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ASPI-1306T-331M-T-ND
ASPI-1306T-331M-TTR
ASPI1306T331MT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.280" (7.11mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A
I teie nei - Maama 1.9A