ASPI-104S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-104S-331M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-104S-331M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 520MA 1.09 OHM
Ngā Rauemi: 1.ASPI-104S-331M-T.pdf2.ASPI-104S-331M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-104S-331M-T
Tau Wae ASPI-104S-331M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 520MA 1.09 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155626 pcs Pepa Raraunga 1.ASPI-104S-331M-T.pdf2.ASPI-104S-331M-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPI-104S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ASPI-104S-331M-T-ND
ASPI-104S-331M-TTR
ASPI104S331MT
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 1.09 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.09 Ohm Max Whakatauranga onamata 520mA
I teie nei - Maama 700mA