ASPI-0704S-331M-T
Abracon LLCAbracon LLC
ASPI-0704S-331M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-0704S-331M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Ngā Rauemi: 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-0704S-331M-T
Tau Wae ASPI-0704S-331M-T Kaihanga Abracon LLC
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 119962 pcs Pepa Raraunga 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown - Whakamahi Shielded
Momo Wirewound Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Raupapa ASPI-0704S RoHS Tūnga Cut Tape (CT)
Ratonga - Ko te poari Nonstandard
Ētahi Ingoa ASPI-0704S-331M-TCT
ASPI-0704S-331MCT
ASPI-0704S-331MCT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Waehanga Kaihanga ASPI-0704S-331M-T
Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm) Momo Hangarau 330µH
Nga wa - Whakamātautau - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.86 Ohm
Whakaahua nui 330µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 1.86 Ohm Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae - Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 320mA I teie nei - Maama Ferrite