ASPI-0403S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0403S-331M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASPI-0403S-331M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Ngā Rauemi: 1.ASPI-0403S-331M-T.pdf2.ASPI-0403S-331M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASPI-0403S-331M-T
Tau Wae ASPI-0403S-331M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123668 pcs Pepa Raraunga 1.ASPI-0403S-331M-T.pdf2.ASPI-0403S-331M-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASPI-0403S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa ASPI-0403S-331M-TCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.115" (2.92mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 200mA