ASMPH-1008-R47M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASMPH-1008-R47M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASMPH-1008-R47M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.ASMPH-1008-R47M-T.pdf2.ASMPH-1008-R47M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASMPH-1008-R47M-T
Tau Wae ASMPH-1008-R47M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 478757 pcs Pepa Raraunga 1.ASMPH-1008-R47M-T.pdf2.ASMPH-1008-R47M-T.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa ASMPH-1008
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 535-12287-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 105MHz Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Multilayer Inductor 1.8A 40 mOhm 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Whakatauranga onamata 1.8A
I teie nei - Maama 1.5A