ASFLM2-25.000MHZ-R-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASFLM2-25.000MHZ-R-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ASFLM2-25.000MHZ-R-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf2.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ASFLM2-25.000MHZ-R-T
Tau Wae ASFLM2-25.000MHZ-R-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5899 pcs Pepa Raraunga 1.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf2.ASFLM2-25.000MHZ-R-T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa Pure Silicon™ ASFLM
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 535-12114
535-12114-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 1µA