AISC-1008HQ-R10J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-1008HQ-R10J-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AISC-1008HQ-R10J-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf2.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AISC-1008HQ-R10J-T
Tau Wae AISC-1008HQ-R10J-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 681895 pcs Pepa Raraunga 1.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf2.AISC-1008HQ-R10J-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.102" L x 0.083" W (2.60mm x 2.10mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AISC-1008HQ
Ratonga - Q @ Freq 62 @ 350MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa 535-12247-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 820MHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Unshielded Wirewound Inductor 1A 160 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Whakatauranga onamata 1A