AIML-1206-R047M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIML-1206-R047M-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AIML-1206-R047M-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM
Ngā Rauemi: 1.AIML-1206-R047M-T.pdf2.AIML-1206-R047M-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AIML-1206-R047M-T
Tau Wae AIML-1206-R047M-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 47NH 300MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 559616 pcs Pepa Raraunga 1.AIML-1206-R047M-T.pdf2.AIML-1206-R047M-T.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa AIML-1206
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Ētahi Ingoa 535-11677-2
AIML-1206-R047M-T-ND
AIML1206R047MT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz
Inangarangi 47nH Teitei - Tae (Max) 0.055" (1.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 400MHz Whakaahuatanga Taipitopito 47nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 150 mOhm Max 1206 (3216 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 300mA