AIAC-1812-R10J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AIAC-1812-R10J-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AIAC-1812-R10J-T
Kaihanga / Waitohu: Abracon Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AIAC-1812-R10J-T
Tau Wae AIAC-1812-R10J-T Kaihanga Abracon Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 2.5A 10 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252421 pcs Pepa Raraunga 1.AIAC-1812-R10J-T.pdf2.AIAC-1812-R10J-T.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.185" L x 0.138" W (4.70mm x 3.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa AIAC-1812
Ratonga - Q @ Freq 100 @ 150MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 535-11998-2
AIAC1812R10JT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Air Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 150MHz
Inangarangi 100nH Teitei - Tae (Max) 0.146" (3.70mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.2GHz Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.5A