W2A4YC222MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W2A4YC222MAT2F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W2A4YC222MAT2F
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 2200PF 16V X7R 0508
Ngā Rauemi: 1.W2A4YC222MAT2F.pdf2.W2A4YC222MAT2F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W2A4YC222MAT2F
Tau Wae W2A4YC222MAT2F Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP ARRAY 2200PF 16V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 403353 pcs Pepa Raraunga 1.W2A4YC222MAT2F.pdf2.W2A4YC222MAT2F.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Raupapa IPC Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0508 (1220 Metric)
Tau o nga Kaihauturu 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.94mm)
Rauemi Dielectric Ceramic Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0508 (1220 Metric)
Momo Aratau Isolated Te kaha 2200pF