W2A46D103MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
W2A46D103MAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W2A46D103MAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 10000PF 6V X5R 0508
Ngā Rauemi: 1.W2A46D103MAT2A.pdf2.W2A46D103MAT2A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W2A46D103MAT2A
Tau Wae W2A46D103MAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP ARRAY 10000PF 6V X5R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4099 pcs Pepa Raraunga 1.W2A46D103MAT2A.pdf2.W2A46D103MAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X5R Rahi / Rahi 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.94mm) Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Isolated Capacitor 4 Array 6V X5R 0508 (1220 Metric) Momo Aratau Isolated
Te kaha 10000pF