W2A43C222MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
W2A43C222MAT2F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W2A43C222MAT2F
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0508
Ngā Rauemi: 1.W2A43C222MAT2F.pdf2.W2A43C222MAT2F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W2A43C222MAT2F
Tau Wae W2A43C222MAT2F Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP ARRAY 2200PF 25V X7R 0508 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5461 pcs Pepa Raraunga 1.W2A43C222MAT2F.pdf2.W2A43C222MAT2F.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Raupapa IPC Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0508 (1220 Metric)
Tau o nga Kaihauturu 4 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.037" (0.94mm) Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF Isolated Capacitor 4 Array 25V X7R 0508 (1220 Metric) Momo Aratau Isolated
Te kaha 2200pF