W1A2YC223MAT2F
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: W1A2YC223MAT2F
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0504
Ngā Rauemi: W1A2YC223MAT2F.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o W1A2YC223MAT2F
Tau Wae W1A2YC223MAT2F Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0504 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4923 pcs Pepa Raraunga W1A2YC223MAT2F.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Raupapa IPC Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0504 (1410 Metric)
Tau o nga Kaihauturu 2 Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.66mm) Rauemi Dielectric Ceramic
Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Isolated Capacitor 2 Array 16V X7R 0504 (1410 Metric) Momo Aratau Isolated
Te kaha 0.022µF