VCASH4AG160R8MATWA
AVX CorporationAVX Corporation
VCASH4AG160R8MATWA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCASH4AG160R8MATWA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua VARISTOR 0402
Ngā Rauemi: VCASH4AG160R8MATWA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCASH4AG160R8MATWA
Tau Wae VCASH4AG160R8MATWA Kaihanga AVX Corporation
He Rahinga Kei te wātea 499437 pcs Pepa Raraunga VCASH4AG160R8MATWA.pdf
Varistor Voltage (Typ) 125V Raupapa Automotive, AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-8059-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount, MLCV
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 16V
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy - Whakaahuatanga Taipitopito 125V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Capacitance @ Frequency 0.8pF @ 1kHz