VCAS08LC18A500DP
AVX CorporationAVX Corporation
VCAS08LC18A500DP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VCAS08LC18A500DP
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua VARISTOR 30A 0805
Ngā Rauemi: VCAS08LC18A500DP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VCAS08LC18A500DP
Tau Wae VCAS08LC18A500DP Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga VARISTOR 30A 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277968 pcs Pepa Raraunga VCAS08LC18A500DP.pdf
Varistor Voltage (Min) 25V Varistor Voltage (Max) 40V
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 478-6867-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 18V Maximum AC Volts 14V
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.10J Whakaahuatanga Taipitopito 30A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
I teie nei - Te tere 30A Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz