TPST106M010R2000
AVX CorporationAVX Corporation
TPST106M010R2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPST106M010R2000
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 20% 10V SMD
Ngā Rauemi: TPST106M010R2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPST106M010R2000
Tau Wae TPST106M010R2000 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 20% 10V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 333343 pcs Pepa Raraunga TPST106M010R2000.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TPS Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric), 1210 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae T
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric), 1210 2 Ohm
Te kaha 10µF