TPSD336K035P0300
AVX CorporationAVX Corporation
TPSD336K035P0300 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSD336K035P0300
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 35V 10% 2917
Ngā Rauemi: TPSD336K035P0300.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSD336K035P0300
Tau Wae TPSD336K035P0300 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 35V 10% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 35041 pcs Pepa Raraunga TPSD336K035P0300.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa TPS Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 300 mOhm
Te kaha 33µF