TLJS686M004R1500
AVX CorporationAVX Corporation
TLJS686M004R1500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TLJS686M004R1500
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 4V 20% 1206
Ngā Rauemi: 1.TLJS686M004R1500.pdf2.TLJS686M004R1500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TLJS686M004R1500
Tau Wae TLJS686M004R1500 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 4V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 70396 pcs Pepa Raraunga 1.TLJS686M004R1500.pdf2.TLJS686M004R1500.pdf
Putanga - Kua tohua 4V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TLJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Rae Rahi Tae S
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1206 (3216 Metric) 1.5 Ohm
Te kaha 68µF