TCJB335M035R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB335M035R0200 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TCJB335M035R0200
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1210
Ngā Rauemi: 1.TCJB335M035R0200.pdf2.TCJB335M035R0200.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TCJB335M035R0200
Tau Wae TCJB335M035R0200 Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 3.3UF 35V 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66698 pcs Pepa Raraunga 1.TCJB335M035R0200.pdf2.TCJB335M035R0200.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TCJ Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1411 (3528 Metric), 1210
Ētahi Ingoa 478-6641-1 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae B
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 200 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 35V 1411 (3528 Metric), 1210 200 mOhm Te kaha 3.3µF