TAP686K025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686K025SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP686K025SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 25V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP686K025SCS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP686K025SCS
Tau Wae TAP686K025SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 25V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5172 pcs Pepa Raraunga TAP686K025SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae N Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 800 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 800 mOhm Te kaha 68µF