TAP686K010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686K010SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP686K010SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP686K010SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP686K010SCS
Tau Wae TAP686K010SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 10V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94109 pcs Pepa Raraunga TAP686K010SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 478-1925
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae H Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.3 Ohm Te kaha 68µF