TAP685M025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685M025SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP685M025SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 6.8UF 25V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP685M025SCS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP685M025SCS
Tau Wae TAP685M025SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 6.8UF 25V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 145205 pcs Pepa Raraunga TAP685M025SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 3.1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 3.1 Ohm
Te kaha 6.8µF