TAP565K025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP565K025SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP565K025SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 5.6UF 25V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP565K025SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP565K025SCS
Tau Wae TAP565K025SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 5.6UF 25V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155337 pcs Pepa Raraunga TAP565K025SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.200" Dia (5.08mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae -
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial
Te kaha 5.6µF