TAP476M025SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M025SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP476M025SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP476M025SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP476M025SCS
Tau Wae TAP476M025SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34686 pcs Pepa Raraunga TAP476M025SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae M
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1 Ohm
Te kaha 47µF