TAP475M050GSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475M050GSB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP475M050GSB
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP475M050GSB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP475M050GSB
Tau Wae TAP475M050GSB Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 50V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102695 pcs Pepa Raraunga TAP475M050GSB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.256" Dia (6.50mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae G
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.125" (3.18mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.5 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 2.5 Ohm
Te kaha 4.7µF