TAP474M050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP474M050SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP474M050SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.47UF 50V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP474M050SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP474M050SCS
Tau Wae TAP474M050SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 50V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 251885 pcs Pepa Raraunga TAP474M050SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 478-8839
TAP474M050SCS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Rae Rahi Tae A Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 13 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 13 Ohm Te kaha 0.47µF