TAP474M035SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP474M035SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP474M035SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP474M035SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP474M035SCS
Tau Wae TAP474M035SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 602569 pcs Pepa Raraunga TAP474M035SCS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 35V
Momo Conformal Coated Te manawanui 0.47µF
Te Rahi Whenua Whenua 0.098" (2.50mm) Pūrere Pūrere Whakarato A
Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm) Raupapa TAP
RoHS Tūnga Bulk Ko te poari Radial
Ētahi Ingoa 478-8838
TAP474M035SCS-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Waehanga Kaihanga TAP474M035SCS
Life @ Temp. 13 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Whakaahua nui 0.47µF ±20% Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 13 Ohm
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP TANT 0.47UF 35V 20% RADIAL
Nga tono 1000 Hrs @ 85°C