TAP336M010SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336M010SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP336M010SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 10V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP336M010SCS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP336M010SCS
Tau Wae TAP336M010SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 10V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 139466 pcs Pepa Raraunga TAP336M010SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" Dia (6.00mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae F
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 2.1 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 2.1 Ohm
Te kaha 33µF