TAP154M050SCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP154M050SCS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP154M050SCS
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.15UF 50V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP154M050SCS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP154M050SCS
Tau Wae TAP154M050SCS Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.15UF 50V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 235215 pcs Pepa Raraunga TAP154M050SCS.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa TAP Packaging Bulk
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 21 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 21 Ohm
Te kaha 0.15µF