TAP104K035BRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP104K035BRW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAP104K035BRW
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
Ngā Rauemi: TAP104K035BRW.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAP104K035BRW
Tau Wae TAP104K035BRW Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 287481 pcs Pepa Raraunga TAP104K035BRW.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Momo Conformal Coated
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.177" Dia (4.50mm)
Raupapa TAP Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Rae Rahi Tae A
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.276" (7.00mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 26 Ohm Whakaahuatanga Taipitopito 0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm
Te kaha 0.1µF