TAJS475K006A
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS475K006A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAJS475K006A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206
Ngā Rauemi: TAJS475K006A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAJS475K006A
Tau Wae TAJS475K006A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 4.7UF 6.3V 10% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5460 pcs Pepa Raraunga TAJS475K006A.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TAJ Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae S Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 7.5 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 7.5 Ohm Te kaha 4.7µF