TAJS225M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJS225M010RNJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TAJS225M010RNJ
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206
Ngā Rauemi: TAJS225M010RNJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TAJS225M010RNJ
Tau Wae TAJS225M010RNJ Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 2.2UF 10V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 475574 pcs Pepa Raraunga TAJS225M010RNJ.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TAJ Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa 478-11074-1
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Rae Rahi Tae S Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 12 Ohm Te kaha 2.2µF