TACT686M006RTA
AVX CorporationAVX Corporation
TACT686M006RTA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TACT686M006RTA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP TANT 68UF 20% 6.3V SMD
Ngā Rauemi: TACT686M006RTA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TACT686M006RTA
Tau Wae TACT686M006RTA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP TANT 68UF 20% 6.3V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5776 pcs Pepa Raraunga TACT686M006RTA.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Raupapa TACmicrochip®, TAC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1411 (3528 Metric), 1210 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rae Rahi Tae T Life @ Temp. -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Raatau Kore - ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1 Ohm
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 1 Ohm Te kaha 68µF